Ford E-Transit – czym jest to niezwykłe auto dostawcze?

/
Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

Samochód dostawczy, którym można poruszać się w pracy, powinien wyróżniać się wieloma praktycznymi funkcjami. 

Dodatkowo powinien zapewniać wygodę, komfort i odpowiednie warunki do pracy we wszystkich warunkach. Liczy się również bezpieczeństwo na drodze. To właśnie dlatego tak wiele osób interesuje samochód Ford E-Transit, w którym wykorzystane zostały nowoczesne technologie, spełniające oczekiwania każdego przedsiębiorcy i pracownika. Co jeszcze warto wiedzieć o tym samochodzie?

Komfort kierowcy i pasażerów na pierwszym miejscu

Wydawać się może, że samochód dostawczy nie będzie wygodny. To auto przeznaczone do pracy, więc trudno poczuć się w nim komfortowo. Warto jednak wiedzieć, że producenci samochodu Ford E-Transit mieli do tego zupełnie inne podejście. To właśnie dlatego we wnętrzu pojazdu zauważyć można wysokiej jakości materiały i doskonale wyprofilowane fotele, które zapewnią wygodę nawet w długiej podróży. 

Dodatkowo zachwyca elegancka i nowoczesna deska rozdzielcza, dzięki której wnętrze samochodu wydaje się bardziej przestronne. Poza tym w samochodzie znajduje się wiele małych i większych schowków, co sprawia, że wszystko, co potrzebne, można mieć zawsze pod ręką.

Kontrola nad samochodem we wszystkich warunkach

Prowadzenie samochodu dostawczego z dużym ładunkiem nie jest łatwym zadaniem. Ford E-Transit jest jednak autem, które ma być łatwe do prowadzenia w każdych warunkach. To właśnie dlatego w tym modelu zastosowany został inteligentny napęd na wszystkie koła. 

Czemu inteligentny? Reaguje na każdą zmianę podłoża, a następnie przekazuje odpowiednią ilość momentu obrotowego do tylnych kół. Dzięki temu moc samochodu wykorzystana jest w pełni. W tym modelu zastosowany został system kontroli obciążenia pojazdu. To sprawia, że bez trudu można określić, jaka jest odpowiednia ładowność samochodu, co zmniejszy ryzyko przeładowania. Auta z tej serii mają wbudowane kamery i czujniki parkowania, co znacząco ułatwia manewrowanie samochodem na parkingu.

Komfortowa jazda nawet nocą

Samochody dostawcze używane są o różnych porach dnia. Zdarzyć się może, że przewiezienie towaru konieczne jest w godzinach wieczornych, kiedy na zewnątrz jest już ciemno. Dla ułatwienia i zachowania bezpieczeństwa na drodze Ford E-Transit wyposażony jest w system doświetlania zakrętów. Światła uruchomią się w momencie włączenia kierunkowskazu. 

Dodatkowo w samochodzie zastosowany został system automatycznego sterowania światłami drogowymi. Dzięki temu kierowca może poczuć się pewnie i bezpiecznie na drodze bez względu na to, w jakich porach wykonuje pracę.

Duża przestrzeń w samochodzie

Przedsiębiorcy doskonale zdają sobie sprawę z tego, że w samochodach dostawczych niezwykle ważna jest ładowność samochodu, a także to, jak została zorganizowana wolna przestrzeń. W samochodzie Ford E-Transit wolna przestrzeń jest naprawdę doskonale zorganizowana, dzięki czemu bez trudu można zapakować ładunek. Dodatkowo zastosowane zostały takie udogodnienia jak schodek, dzięki któremu zapakowanie towaru do samochodu staje się łatwiejsze. 

Dostępne są również specjalne uchwyty mocujące, dzięki którym można odpowiednio zabezpieczyć ładunek, by uchronić go przed przewróceniem się i uszkodzeniem. Takie rozwiązania sprawiają, że jest to auto bardzo praktyczne, pojemne i funkcjonalne.

Oszczędna jazda dla każdego

Przy wyborze samochodu dostawczego liczy się zużycie paliwa. Czemu jest to tak istotna informacja dla przedsiębiorców? Im mniejsze zużycie paliwa w samochodzie, tym mniejsze koszty utrzymania przedsiębiorstwa. 

To właśnie dlatego Ford E-Transit cieszy się tak dużym zainteresowaniem. Wykorzystany w nim został nowoczesny dwulitrowy silnik TDCi Ford EcoBlue. Dzięki temu pozwala na oszczędną jazdę nawet na dużych dystansach.

Ford E-Transit to nowoczesny samochód dostawczy, w których została wykorzystana innowacyjna i zaawansowana technologia. Dzięki temu jest to auto, które spełnia oczekiwania każdego, nawet najbardziej wymagającego przedsiębiorcy.

(fot. materiały prasowe Forda)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak poprawić trwałość i estetykę nawierzchni dzięki nowoczesnym rozwiązaniom?
/
Jak poprawić trwałość i estetykę nawierzchni dzięki nowoczesnym rozwiązaniom?
Poznaj nowoczesne rozwiązania, które pomogą Ci zwiększyć trwałość i estetykę nawierzchni. Dowiedz się więcej o technologiach i innowacyjnych metodach ochrony powierzchni.
Jak wybór butelek farmaceutycznych wpływa na jakość produktu?
/
Jak wybór butelek farmaceutycznych wpływa na jakość produktu?
Dowiedz się, jak odpowiedni wybór butelek farmaceutycznych ma kluczowe znaczenie dla zachowania właściwości leków i jak wpływa na ich jakość oraz bezpieczeństwo użytkowania.
Jak wybrać odpowiedni wciągnik elektryczny dla twojej firmy?
/
Jak wybrać odpowiedni wciągnik elektryczny dla twojej firmy?
Poradnik dla właścicieli firm, jak dokonać najlepszego wyboru wciągnika elektrycznego. Dowiedz się, czym kierować się przy wyborze, jakie cechy powinien posiadać idealny wciągnik i jak dużo możesz na tym zyskać.