Toruński Auto Moto Show nadchodzi wielkimi krokami!

/
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Już w ciągu najbliższych trzech miesięcy, a dokładnie 4. września, w toruńskim MotoParku odbędzie się wyczekiwane od dawna wydarzenie. Do tej pory nie zdarzyło się, by Auto Moto Show zawitał do północnej części Polski…

4. września, na pokaźnej przestrzeni MotoParku Toruń zaprezentowane zostaną wszelkiej maści oblicza motoryzacji. Rzecz jasna, nie zabraknie również wyjątkowych maszyn – żywych legend, kilkudziesięcioletnich zabytków, czy w końcu współczesnych supersamochodów, które rozpalają serca fanatyków czterech kółek z całego świata.

Co ciekawe, na placu MotoParku zobaczymy nie tylko pojazdy sportowe czy użytkowe, znajdzie się również miejsce dla ogromnych ciężarówek, czy zdalnie sterowanych modeli w skali 1:10.

Dalej, MotoPark Toruń zostanie podzielony na szereg stref wystawowych, takich jak: strefa SuperCars, Retro, Motorsport, Tuning, Moto, MultiSalon, Klubowa, Mercedes, Made in USA oraz Safety promujące rozwiązania i edukację z zakresu bezpieczeństwa na drogach,

Co najważniejsze, na przybyłych czekać będzie atrakcja przygotowana przez głównego sponsora wydarzenia, Devil-Cars.pl. Chętni będą mogli przejechać się rozpalającymi wyobraźnię samochodami!

(Fot. materiały prasowe)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Zasady ładowania i utrzymania baterii w samochodach z napędem elektrycznym
/
Zasady ładowania i utrzymania baterii w samochodach z napędem elektrycznym
Dowiedz się jak prawidłowo ładować i dbać o baterie w samochodach elektrycznych, aby zwiększyć ich żywotność i wydajność.
Jak wybrać idealne opony do samochodu?
/
Jak wybrać idealne opony do samochodu?
Odkryj nasze praktyczne porady, które pomogą Ci wybrać najodpowiedniejsze opony letnie do Twojego samochodu i zapewnią Ci bezpieczną oraz komfortową jazdę.
Praktyczne akcesoria motocyklowe
/
Praktyczne akcesoria motocyklowe
Producenci akcesoriów dla motocyklistów oferują przedmioty, bez których nie obejdzie się żaden posiadacz jednoślady. Przydatne i praktyczne akcesoria motocyklowe ułatwiają […]