Toruński Auto Moto Show nadchodzi wielkimi krokami!

/
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Już w ciągu najbliższych trzech miesięcy, a dokładnie 4. września, w toruńskim MotoParku odbędzie się wyczekiwane od dawna wydarzenie. Do tej pory nie zdarzyło się, by Auto Moto Show zawitał do północnej części Polski…

4. września, na pokaźnej przestrzeni MotoParku Toruń zaprezentowane zostaną wszelkiej maści oblicza motoryzacji. Rzecz jasna, nie zabraknie również wyjątkowych maszyn – żywych legend, kilkudziesięcioletnich zabytków, czy w końcu współczesnych supersamochodów, które rozpalają serca fanatyków czterech kółek z całego świata.

Co ciekawe, na placu MotoParku zobaczymy nie tylko pojazdy sportowe czy użytkowe, znajdzie się również miejsce dla ogromnych ciężarówek, czy zdalnie sterowanych modeli w skali 1:10.

Dalej, MotoPark Toruń zostanie podzielony na szereg stref wystawowych, takich jak: strefa SuperCars, Retro, Motorsport, Tuning, Moto, MultiSalon, Klubowa, Mercedes, Made in USA oraz Safety promujące rozwiązania i edukację z zakresu bezpieczeństwa na drogach,

Co najważniejsze, na przybyłych czekać będzie atrakcja przygotowana przez głównego sponsora wydarzenia, Devil-Cars.pl. Chętni będą mogli przejechać się rozpalającymi wyobraźnię samochodami!

(Fot. materiały prasowe)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Zastosowanie frezowania CNC w przemyśle lotniczym: precyzyjna obróbka metali kolorowych
/
Zastosowanie frezowania CNC w przemyśle lotniczym: precyzyjna obróbka metali kolorowych
Odkryj jak precyzyjne frezowanie CNC rewolucjonizuje przemysł lotniczy, umożliwiając obróbkę metali kolorowych na niespotykaną dotąd skalę.
Czy ekologiczne samochody dostawcze to przyszłość branży transportowej?
/
Czy ekologiczne samochody dostawcze to przyszłość branży transportowej?
Dowiedz się, jak ekologiczne samochody dostawcze zmieniają prawidła w branży transportowej i dlaczego stanowią one przyszłość tego sektora.
Wulkanizacja – jakie usługi świadczy?
/
Wulkanizacja – jakie usługi świadczy?
Wulkanizacja oferuje różnorodne usługi, które są dostosowane do różnych potrzeb i problemów związanych z oponami.